Zaķis – Soļu skaitītājs

2021. gada 23. līdz 30. martam pavasarīgi siltajās pēcpusdienās, bērni ar prieku noskaņojās gaidāmajiem Lieldienu svētkiem, Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – attīstības centra sporta laukumā pulcējās mūsu 1. līdz 5. un “C”klašu izglītojamie iesaistījās un darbojās skolas pasākumā “Lieldienu Zaķis – soļu skaitītājs”. Katram dalībniekam bija jāpaveic Lieldienu Zaķa dotais uzdevums: 2 minūšu laikā jānosoļo pēc iespējas vairāk soļu, kurus uzskaitīja speciāla tehnoloģiska mērierīce – soļu skaitītājs. Sporta laukumā iedegās īsts sacensību gars, jo katrs centās, cik tik jaudāja, nosoļot pēc iespējas vairāk soļu. Lieliskus rezultātus uzrādīja ikviens sacensību dalībnieks. Par centību tika apbalvoti visi, bet paši ātrākie saņēma arī zelta medaļas no tīras šokolādes. Mums visiem šajā pasākumā tika pats vērtīgākais – fiziskas aktivitātes draugu pulkā svaigā gaisā.

Teksts: Skolotāja Kristīne Saliņa
Foto: Kristīne Saliņa, Santa Kurina, Gundega Tabaka

Bērni saņem godam nopelnītās Lielā Zaķa medaļas pēc sacensībām.

Visi foto attēlu galerijā