Šoruden, no 19. līdz 21.oktobrim, Strazdumuižas internātvidusskolā – attīstības centrā vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem trīs dienas norisinājās Agrīnā atbalsta programma.

Šogad svinējām atbalsta programmas 5 gadu jubileju. Uz kopīgu pasākumu ieradās iepriekšējo programmu dalībnieki un viņu vecāki. Kopā atcerējāmies paveikto, dalījāmies pieredzē un iespaidos. Kopīgā jautrā pasākumā dziedājām, rotaļājāmies, teicām labus vārdus viens otram.

Atbalsta programmai pievienojās 7 jauni dalībnieki ar ģimenēm no visas Latvijas. Ģimenes saņēma skolas pedagogu speciālistu konsultācijas, bērniem tika organizētas multisensorās nodarbības, tika piedāvāta iepazīšanās ar suņiem terapeitiem. Arī šogad bērniem un viņu vecākiem bija iespēja apmeklēt dažādus BKUS speciālistus: fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Z. Gaile, bērnu neiroloģe S. Lindenberga, mikrologopēde A. Irbe (skat. Mobilā veselības aprūpes centra programma).

Īpaša programma tika piedāvāta vecākiem: teātra, jogas nodarbības un sporta aktivitātes, izbrauciens ar tandēmu velosipēdiem.

Paldies par jauko atmosfēru kopā būšanas laikā!