• Okt2021

    Jūrmalā, Raiņa un Aspazijas vasarnīcā, radīta izstāde “Sajūtu ceļojums”, kas ļauj caur maņām iepazīt dzejnieku Raiņa un Aspazijas sajūtu pasauli. Dzirde, tauste un smaržas- šīs visas maņas iesaistītas sajūtu ceļojuma baudītājiem. Izstāde radīta tā, lai cilvēki ar redzes traucējumiem būtu aktīvi tās dalībnieki.      Izstādes veidota  sadarbībā ar Rīgas Strazdumuižas vidusskolu-...

  • Ievērojot noteiktos drošības pasākumus valstī, septembrī un oktobrī tika organizēti pedagogu profesionālās kompetences tālākizglītības kursi “Pedagoģiskā procesa plānošana un vadīšana, kā arī tehnoloģijas, t.sk. asisitīvās un to sniegtās iespējas mācību procesā izglītojamajiem ar redzes traucējumiem”. Kursu dalībnieki apguva zināšanas, prasmes un iemaņas, kas nepieciešamas kvalitatīva mācību procesa nodrošināšanai bērniem ar ...

  • Oktobrī skolā-attīstības centrā viesojās 2. kursa audiologopēdijas studenti. Studenti tika iepazīstināti ar vājredzīgu un neredzīgu skolēnu izglītošanas specifiskiem jautājumiem un tehnisko palīglīdzekļu izmantošanu mācību procesā.

  • 6. oktobrī skolā viesojās Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas Bērnu Acu slimību klīnikas oftalmologi. Speciālisti guva priekšstatu, kā Rīgas Strazdumuižas vidusskololā -attīstības centrā tiek sniegts pedagoģiskais atbalsts bērniem ar redzes traucējumiem. Klīnikas ārsti iepazinās ar dažādiem tehniskiem palīglīdzekļiem un mācību materiāliem skolēniem ar redzes traucējumiem.

  • Sept2021

      Rīgas Strazdumuižas vidusskola-attīstības centrs organizē tālākizglītības kursus “Pedagoģiskā procesa plānošana un vadīšana, kā arī tehnoloģijas, t.sk. asisitīvās un to sniegtās iespējas mācību procesā izglītojamajiem ar redzes traucējumiem”. Kursu norises laiki: 23. 09. un 24.09.2021.; 07.10. un 08.10.2021.; 14.10. un15.10.2021.; 28.10. un 29.10.2021. Laipni aicinām pieteikties pedagogus, kuru klasēs mācās...