• Mai2024

  Esam priecīgi dalīties ar starptautiskiem pasākumiem, kuros piedalījās mūsu skolas-attīstības centra pārstāvji. Ļoti laba un veiksmīga sadarbība  izveidojusies ar Lietuvas skolu- centru skolēniem ar redzes traucējumiem, kas atrodas Viļņā  (LIETUVOS AKLŲJŲ IR SILPNAREGIŲ UGDYMO CENTRAS), kas  organizēja  dažādus pasākums, kuros piedalījās arī Rīgas Strazdumuižas vidusskolas-attīstības centra pārstāvji. Piedalījāmies gan s...

 • Apr2024

  Rīgas Strazdumuižas vidusskolā 30. aprīlī tika organizēta kārtējā “Orientēšanās, mobilitātes un sociālo iemaņu veidošanas diena”. Šogad lielāku vērību pievērsām galda kultūras un ēšanas prasmju izvērtēšanai, skolēni demonstrēja, kā prot ieliet zupu, ielikt otro ēdienu savā šķīvī, kā ēšanas laikā lieto maizi, kas ir palīglīdzeklis, lai orientētos, un kā izdodas lietot...

 • Mar2024

  Kā labs un nu jau tradicionāls pasākums ir projekta “Mācītspēks” dalībnieku  tikšanās Rīgas Strazdumuižas vidusskolā-attīstības centrā. Arī šogad marta pirmo dienu uzsākām kopīgi tiekoties, kur projekta dalībniekus mūsu attīstības centra speciālisti iepazīstināja ar skolēnu ar redzes traucējumiem specifiskiem jautājumiem. Viesi varēja piedalīties mācību procesa vērošanā, uzzināt par mācību materiālu sagatavošanu...

 • Rīgas Strazdumuižas vidusskola- attīstības centrs piedalījās seminārā "Attīstības centru loma reģionālās izglītības attīstības kontekstā", ko organizēja Valmieras Gaujas krasta vidusskola - attīstības centrs. Tāpat seminārā piedalījās Rīgas 1. pamatskola - attīstības centrs, Rīgas 5.pamatskola - attīstības centrs, Kokneses pamatskola - attīstības centrsViduskurzemes pamatskola - attīstības centrs, Jelgavas pamatskola "Valdeka", Rēzeknes...

 • Febr2024

  Praktiski izzinošās izstādes Rīgas Strazdumuižas vidusskolā – attīstības centrā  Airita Buša Rīgas Strazdumuižas vidusskolas attīstī­bas centra direktora vietniece Pasaule ir tik bagāta! Tajā ir daudz priekšmetu, materiālu, krāsu, toņu, formu, ka reizēm no šīs bagātības var apjukt. Lielākoties ikdienas stei­gā neesam pievērsuši uzmanību tam, cik ļoti dažādi un atšķirīgi var...