• Mar2024

  Rīgas Strazdumuižas vidusskola- attīstības centrs piedalījās seminārā "Attīstības centru loma reģionālās izglītības attīstības kontekstā", ko organizēja Valmieras Gaujas krasta vidusskola - attīstības centrs. Tāpat seminārā piedalījās Rīgas 1. pamatskola - attīstības centrs, Rīgas 5.pamatskola - attīstības centrs, Kokneses pamatskola - attīstības centrsViduskurzemes pamatskola - attīstības centrs, Jelgavas pamatskola "Valdeka", Rēzeknes...

 • Febr2024

  Praktiski izzinošās izstādes Rīgas Strazdumuižas vidusskolā – attīstības centrā  Airita Buša Rīgas Strazdumuižas vidusskolas attīstī­bas centra direktora vietniece Pasaule ir tik bagāta! Tajā ir daudz priekšmetu, materiālu, krāsu, toņu, formu, ka reizēm no šīs bagātības var apjukt. Lielākoties ikdienas stei­gā neesam pievērsuši uzmanību tam, cik ļoti dažādi un atšķirīgi var...

 • Nov2023

  Vai esi domājis ar kādu smaržu asociējas Latvija? Droši vien katram atbilde būtu citāda. Kādam Latvija saistās ar tikko pļautu zāles smaržu, citam ar saldo liepziedu vai svaigo gurķu smaržu, vēl kādam tā būtu piparmētru, rupjmaizes, diļļu vai rūgteno mārtiņrožu smarža. Patriotu nedēļas ietvaros no 14. līdz 16. novembrim skolas...

 • Okt2023

  2023. gada 26. oktobrī J. Rozentāla Saldus vēstures un mākslas muzejā Ellijas Rozentāles (dzim. Elli Forsell) ) 152. dzimšanas dienas ietvaros svinīgi tika atklāta Ellijas Rozentāles portreta 3D kopija, kura sniegs iespēju ieraudzīt Ellijas portretu cilvēkiem, kuri pasauli iepazīst atšķirīgi – ar taustes un dzirdes palīdzību. Veidojot Latvijas muzejiem neierastu...

 • Rīgas Strazdumuižas vidusskolā attīstības centrā 24. oktobrī norisinājās konsultācija- seminārs Rīgas 5. pamatskolas- attīstības centra pedagogiem. Pasākumā tika apskatītas šādas tēmas: redzes traucējumu atpazīšana, un to ietekme uz mācību procesu; individuālo plānu veidošana un izvērtēšana; skolēnu, kas mācās pēc speciālās izglītības programmas izglītojamiem ar smagiem garīgās attīstības traucējumiem vai vairākiem smagiem...