• Sept2022

    Pedagogu profesionālās kompetences pilnveides programma: “Pedagoģiskā procesa plānošana un vadīšana izglītojamajiem ar redzes un garīgās attīstības traucējumiem.” (16 stundas)   Kursu norises datumi: 13. un 14. oktobris 2022. g. (plkst. 8:30 – 16:00) 03. un 04 novembris 2022. g. (plkst. 8:30 – 16:00) 10. un 11. novembris 2022. g. (plkst 8:30-16:00)...

  • Mai2022

    Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – attīstības centra izglītības metodiķes Dzintras Pokules raksts par orientēšanās dienu sadarbībā ar “Rīgas Satiksmi”. Lasīt rakstu

  • Skolā viesojās Latvijas Televīzijas  raidījums “4. studija”, lai skaidrotu, kā notiek mācības un kādas  prasmes un pieredze ir nepieciešama pedagogiem, kuri māca bērnus ar redzes traucējumiem. Skatīties sižetu   Intervija ar Rīgas Strazdumuižas vidusskolas-attīstības centra direktori Ligitu Ģeidu par aktuāliem jautājumiem skolēnu ar redzes traucējumiem izglītošanā. Skatīties interviju   Rīgas Strazdumuižas...

  •   Šī gada 23. maijā Rīgas Strazdumuižas vidusskola attīstības centrs organizēja 150. gadu jubilejai veltītu starptautisko tiešsaistes konferenci  “Vājredzīgo un neredzīgo bērnu izglītības transformācijas 21. gadsimtā” (“The transformations of education of blind and visually impaired children in the 21st century”).  Konferencē uzstājās Baltijas, Ziemeļvalstu un ASV vājredzības un neredzības jomā...

  • Liepājas Neredzīgo biedrība kopā ar ciemiņiem no Kipras, Grieķijas un Spānijas projekta “G4ViD” ietvaros viesojās Rīgas Strazdumuižas vidusskolā attīstības centrā. Viesi pateicās par jauko uzņemšanu un novērtēja skolēnu ieteikumus programmas attīstīšanai. Lasīt plašāk par projektu