Vladimirs Makarovs

Vladimira Makarova fotogrāfija

Politiķis, valsts darbinieks.
Absolvējis Latvijas Valsts universitātes Vēstures un filozofijas fakultāti.
Latvijas Republikas 7. Saeimas deputāts.
Bijušais Latvijas Ekonomikas, Labklājības un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs.
Strādājis arī par Rīgas Brīvostas pārvaldes Stratēģiskās plānošanas un projektu vadības departamenta direktoru un SIA “Rīgas ūdens” padomes priekšsēdētāju.

Valdis Rēbuks

Valda Rēbuka fotogrāfija

Mūziķis. Grupas “Klaidonis” ģitārists.
Pabeidzis Rīgas 5. Medicīnas skolu un Rīgas medicīnas koledžu māszinībās, Kirurģijas specialitātē.
Strādājis Ziemeļu diagnostikas centrā, Funkcionālajā diagnostikā.

Kaspars Biezais

Kaspara Biezā fotogrāfija

Absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju ar kvalifikāciju – sporta skolotājs un džudo treneris.
Džudists.
Piedalījies Pasaules neredzīgo sporta spēlēs (IBSA games) 2007., 2011. un 2015. gadā.
2008. gada Pekinas paralimpisko spēļu dalībnieks.

Edgars Kļaviņš

Edgara Kļaviņa fotogrāfija

Absolvējis Latvijas Universitātes pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultāti ar kvalifikāciju – sporta skolotājs, treneris.
Vieglatlēts.
Strādā par vieglatlētikas treneri Ogres sporta skolā. Privātās sporta skolas “Noķer mani” vadītājs un treneris.
Latvijas Neredzīgo sporta savienības (LNSS) prezidents.
Latvijas Parlimpiskās komitejas biedrs. Latvijas paralimpiskās izlases dalībnieks.
Piedalījies paralimpiešu Eiropas un Pasaules čempionātos vieglatlētikā.
2012. gada Londonas paralimpisko spēļu dalībnieks.

Aigars Ikšelis

Aigara Ikšeļa fotogrāfija

Mūziķis, komponists un dzejnieks, savu dziesmu izpildītājs. Pazīstams ar skatuves vārdu – Aigariņš. Izlaidis vairākus mūzikas albumus, aktīvi koncertē un piedalās muzikālos projektos.

Raimonds Strazdiņš

Raimonda Strazdiņa fotogrāfija

Latvijas Universitātē ieguvis bakalaura grādu teoloģijā un bakalaura un maģistra grādu tiesību zinātnēs.
Strādā atbilstoši iegūtajai kvalifikācijai par juristu vairāku privātuzņēmumu valdēs.

Armands Ližbovskis

abs_lizbovskis

Vieglatlēts.
1992. gada Barselonas, 1996. gada Atlantas un 2000. gada Sidnejas paralimpisko spēļu dalībnieks.
Sidnejas paralimpisko spēļu bronzas medaļas ieguvējs tāllekšanā.
Vadījis Latvijas neredzīgo biedrības informācijas dienestu SIA “Brailinform”.
Vadījis žurnāla “Rosme” redakciju.

Svetlana Sproģe

Svetlanas Sproģes fotogrāfijaLatvijas Neredzīgo biedrības Centrālā valdes priekšsēdētāja.
Absolvējusi Vadības un sociālā darba augstskolu “Attīstība”.
Strādājusi par sociālo rehabilitētāju Latvijas Neredzīgo biedrības Jelgavas teritoriālajā rehabilitācijas centrā .

Mārtiņš Vizulis

Absolvējis Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžu.
Strādā par masieri.
Sportists – nodarbojas ar karatē.
Raksts portālā Delfi.lv
Raksts portālā Apriņķis.lv

Jānis Marcinkevičs

Kultūras darbinieks, horeogrāfs, deju pedagogs, deju svētku virsvadītājs.
TDA Dzirkstelīte mākslinieciskais vadītājs no 1994.gada.
Deju virsvadītājs vairākos Vispārējos Latvijas Dziesmu un Deju svētkos.
Vairāk kā 50 jaundarbu autors, kuri prēmēti konkursos un dejoti deju svētkos un deju lielkoncertos.

Raksts par Jāni Marcinkeviču TDA Dzirkstelīte vietnē.