No 20. līdz 22.oktobrim skolā norisinājās agrīnā atbalsta programma pirmskolas vecuma vājredzīgiem un neredzīgiem bērniem. Atbalsta programmā piedalījās 10 bērni ar saviem vecākiem no dažādiem Latvijas novadiem.

Bērni apmeklēja individuālās nodarbības pie dažādiem speciālistiem. Kopīgi visiem tika vadītas mūzikas terapijas, vingrošanas un multisensorās integrācijas nodarbības. 21.oktobrī bērniem un viņu vecākiem bija iespēja apmeklēt dažādus BKUS speciālistus: fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārste Z. Gaile, bērnu neiroloģe S. Lindenberga, mikrologopēde A. Irbe.

(skat. Mobilā veselības aprūpes centra programma)

Bērnu vecākiem tika piedāvāta iespēja ieskatīties skolas mācību procesā. Vecāki tikās ar skolas vecākiem un skolas psihologu, kā arī piedalījās dažādās aktivitātēs: goalbola spēlē, jogas nodarbībā.
Agrīnā atbalsta programmas noslēgumā tiek uzrakstīti ieteikumi, kas jāveic mājās.

Paldies, vecākiem, speciālistiem, bērniem!

Uz tikšanos pavasarī!

Dalīšanās pieredzē