Ulda Punkstiņa audiogrāmatas ,,Lielā ķeza’’ atvēršanas svētki

Ceturtdien, 2019. gada 25. aprīlī ap pl.14:00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā pulcējās mūsu skolas 1.a , 1., 2., 3., 4. klašu (1. un 2. grupas) audzēkņi kopā ar savu 1. grupas audzinātāju Kristīni Saliņu un 2. grupas audzinātāju Daci Izotovu uz Ulda Punkstiņa audiogrāmatas ,,Lielā ķeza’’ atvēršanas svētkiem. Krāšņi ilustrētās grāmatas autors atraktīvā veidā iepazīstināja visu auditoriju ar savu sarakstīto stāstu dzejā par brašā Vardulēna Vāka ceļojumu. Mazos pasākuma apmeklētājus ļoti iepriecināja iespēja ne tikai klausīties, bet arī pašiem dziedāt kopā ar Uldi Punkstiņu viņa sacerētās dziesmiņas no Vardulēna Vāka repertuāra instrumentālās mūzikas pavadījumā. Uz lielā ekrāna vēl varēja apskatīt Daigas Mickēvičas jaukās, krāsainās ilustrācijas. Paldies pasākuma rīkotājiem par jauniem iespaidiem, pozitīvām emocijām un mums visiem sagādāto iespēju saturīgi un jautri pavadīt laiku šajā saulainajā pēcpusdienā!

Rakstnieks lasa skolēniem fragmentus no savas grāmatas

Attēls: Kristīne Saliņa