Tandēmu nometne

Visi nometnes dalībnieki uz tilta pār nelielu upi. Mūsu skolas nometnes dalībnieki pie tandēmiem.

Pēcjāņu dienās, no 26.jūnija līdz 4.jūlijam, mūsu skolas skolēnu grupa (Alīna Aņģēna, Diāna Dubrovska, Deina Jaunģerķēna, Elīza Kupruka un Deniss Ovsjaņņikovs), skolotāja Vladimira Priedes un brīvprātīgās Olgas Kubiškinas pavadībā,  piedalījās jau tradicionālajā vācu tandēmu divriteņu entuziasta Tomasa Nikolai (Thomas Nicolai) rīkotajā jauniešu tandēmu nometnē Burgā ( Burg (Spreewald)). Ikdienas tandēmu braucieni gleznainajā apvidū mijās ar daudzveidīgu kultūras programmu: muzeju un baznīcu apmeklējumu, pašu rīkotu koncertu, kā arī braucienu ar laivām pa Šprē upes pieteku tīklu.

Nometnes galvenais mērķis- satuvināt un atrast tandēma draugus dalībniekiem no Latvijas, Vācijas, Čehijas un Ukrainas, kā arī pieņemt tandēmu braukšanu kā aktīvās atpūtas veidu tika sasniegts ar vēlmi šādā nometnē piedalīties arī nākamgad!

Video - tandēmnometnes notikumi

Foto: Vladimirs Priede

Visi nometnes foto attēlu galerijā