Sporta festivālā “Nāc un sporto sev par prieku”

2019. gada 7. novembrī Rīgas Strazdumuižas vidusskolas 30 audzēkņi devās uz Elektrum Olimpisko centru, lai piedalītos sporta festivālā ” Nāc un sporto sev par prieku”. Skolēniem individuāli bija jātiek galā ar 30 sporta aktivitātēm, kas ietvēra dažādu sporta disciplīnu elementus. Pasākupā piedalījās skolēni no 1a, 2., 3./4., 5., 6.,8., cipariņu un vidusskolas klasēm. Bērni startēja godam un bija priecīgi par piedāvāto plašo atrakciju klāstu. Balvā katrs saņēma medaļu, par ko bija pavisam liels lepnums un gandarījums. Sporta festivāla ietvaros notika arī peldēšanas sacensības, kurās startēja 9 mūsu skolas audzēkņi un izcīnīja gandrīz katrs medaļu. Šoreiz peldētāju mērķis bija uzlabot savus personīgos rezultātus. Jāatzīmē labie rezultāti peldētājam Ēvaldam Gusačenko no burtiņu klases, kuram tās bija pirmās sacensības un arī pirmā bronzas medaļa par godam izcīnīto 3. vietu. Paldies pedagogiem par atraktīvo iesaistīšanos un līdzdalību sporta festivāla! Tiekamies nākamgad.

Foto: Vineta Vītola

Bērni sporta zālē sēž pēc sacensībām.

Attēli fotogalerijā