Skolas jauno slēpotāju panākumi Latvijas Neredzīgo sporta savienības slēpošanas čempionātā

1.februārī atklājās Latvijas Neredzīgo sporta savienības sportiskā sezona. Slēpošanas sacensībās, kuras norisinājās Rīgas Lucavsalas slēpošanas trasē atzīstamus panākumus sasniedza mūsu skolas audzēkņi, kuri vīriešu vecākajā grupā izcīnīja 2. un 3.vietas (Deniss Ovsjaņņikovs un Jānis Putniņš), bet sieviešu grupā viss goda pjedestāls mūsējām- 1. Sindija Dace Knoka; 2. Elīza Kupruka; 3.Aigija Tērauda.

Jaunākajās grupās (līdz 16 gadiem) puišu konkurencē 1.vietā Maksims Rozenšteins; 2.vietā Raivo Vedējs un 3.vietā Artūrs Korjaks.

Meitenēm 1.vietā Una Evelone un 2.vietā Sindija Šteinberga.

Lai arī šie panākumi ir patīkami, taču vislielākais prieks bija par pozitīvo gaisotni slēpojot, kur mērķis bija ne tikai uzvarēt, bet arī izbaudīt pašu slēpojumu!

Bērni slēpo lielā ātrumā

Sacensību rezultātu tabula