Sākumskola ieskandina Latvijas dzimšanas dienas pasākumu “Latvija svin!”

12. novembrī sākumskolas klases tikās kopīgā pasākumā/ tematiskā stundā “Latvija svin!”.

Kopā sapratām, cik svarīgs ir darba tikums, tikai pēc labi padarīta darba ir īpašā svētku sajūta.

Nav mums daiļākas un jaukākas zemes par Latviju, katram te ir kāda mīļāka vieta. Paldies skolēnu vecākiem un klašu audzinātājām par iesūtītajām foto! Vērojot skolēnu foto kolāžu, noskaidrojām, ka skolas bērniem mīļa ir Baltijas jūra, meži, pilsētas un upes. Priecājāmies redzēt, kā bērni svin svētkus kopā ar tuvajiem un mīļajiem. Uzzinājām, cik labi viņi jūtās savās mājās.

Nav skanīgākas valodas par latviešu valodu, par to pārliecināja 3./4.klases skolēni, viņi stāstīja faktus un runāja dzejoļus par valodu.

2. klases bērni visus aicināja uz kopīgu rotaļu, bet 1.a un 1.klases skolēni bija sagatavojuši dāvanu Latvijai dzimšanas dienā; zīmējumos un dzejoļos atspoguļojot to, cik nozīmīga viņiem ir Latvija.

Pasākuma noslēgumā mūs priecēja salūts.

Svarīgākā pasākuma atziņa, sapratne un pārliecība par to, ka mēs esam Latvijas daļa.

Foto: Dzintra Makarova

Skolotāja Dzintra pokule ar 4 skolēniem konferenču zālē - priekšnesums