Sajūtu teātra izrāde “ Grāmata Zīme”

9. septembrī mūsu skolas izglītojamie Latvijas Nacionālajā bibliotēkā apmeklēja sajūtu teātra izrādi “ Grāmata Zīme”, kas ir uz patiesiem notikumiem balstīts, vienas ģimenes atmiņu stāsts par 1974. gadā piedzīvoto čekas kratīšanu, kad tika likvidētas “ aizliegtās” grāmatas. Cilvēki slēpa grāmatas viss neiedomājamākajās vietās: sviesta pikučos, citu grāmatu vākos, pieliekamajos… Skatītājs ar aizsietām acīm “ bauda” izrādi. Izrādes apmeklētājs vienlaikus ir gan skatītājs, gan izrādes aktīvs dalībnieks. Tā bija neparasta pieredze iepazīt pasauli caur mums svarīgām maņām – dzirdi, tausti, garšu , smaržu.

Foto: Laimdota Žirba

Skolēni sēž tumšā zālē ar aizsietām acīm. Notiek teātra izrāde.

Attēli galerijā