“Pūka diena”

Konfrenču zālē bērni sastājušies aplī. Tur rokās mīkstās rotaļlietas.

„Iesim ciemos pie visiem pēc kārtas, — sacīja Pūks. — Jo, kad tu esi jūdzēm tālu gājis pa aukstu vēju un pēkšņi ieej kāda mājās, un tad kāds tev saka: “Sveiks, Pūk, tu esi atnācis taisni laikā, lai mēs mazliet uzkostu!” — un jūs uzkožat… tad diena nav vis veltīgi, bet Draudzīgi Pavadīta.”

19.janvāris tiešām bija „Draudzīgi Pavadīta” diena, jo šajā dienā svinējām A. Milna jubileju.

Kurš gan nepazīst jauko Vinniju Pūku? Sākumskolas bērni noteikti to pazīst.

LNB Bibliotekas bibliotekāre ar bērniem, kas tur rokās zīmējumus.

Paldies bibliotekārēm Aldai un Ievai no Latvijas Neredzīgo bibliotēkas par lielisko pasākumu! Tagad zinām, ka Kristofers Robins bija tētis Vinnijam, bet mūsu skolas bērni ir mammas un tēti lāčiem, putniem, lellēm, zaķiem, sniegavīriem un kam tik vēl ne. Pasākumā brīnišķīgi skanēja dziesma, ko skolēniem bija iemācījusi skolotāja Iveta, jauki bija klausīties bērnu un Aldas stāstītajā un kopīgi parotaļāties.

Meitenes sēž, rokās rotaļu lāči.  Bērni ar biblitekāri aplī, sadevušies rokās, apļa vidū kaudzē rotaļu lāči.

Tiekamies dzejoļu daiļlasīšanas konkursā!

Lai liels mācīties prieks, jums bērni!