Komentāru nav

Pasākums programmas ,,Lasi un vērtē” ietvaros ,,Lasi ar suni” par J. Kopenas un M. Meijeres ,,Grāmata Benijam”

Otrdien, 2019. gada 3. decembrī, Latvijas Neredzīgo bibliotēkā Rīgā pulcējās mūsu skolas 1., 2., 3., 4., 5. klašu (2. un 3. grupas) audzēkņi kopā ar savām pēcpusdienas grupu audzinātājām Kristīni Saliņu un Daci Izotovu, lai bērnu lasīšanas veicināšanas programmas ,,Lasi un vērtē” ietvaros piedalītos pasākumā ,,Lasi ar suni’’.
Šajā neparastajā grāmatu lasīšanas nodarbībā Latvijas Neredzīgo bibliotēkas enerģiskās darbinieces Līga un Sigita mūsu bērniem un speciāli apmācītam sunim Franko lasīja priekšā Jūditas Kopenas un Marjas Meijeres jautro un sirsnīgo grāmatu bērniem ,,Grāmata Benijam”. Stāsta galvenā varone mazā Sema ar savu suņuku Beniju lika smaidīt gan mazajiem, gan lielajiem grāmatas lasījuma klausītājiem. Pasākuma turpinājumā mēs iepazināmies ar samojedu šķirnes terapijas suni Franko un viņa saimnieci Lindu no Servisa suņu biedrības ,,Teodors”. Uzzinājām daudz interesanta par to, kas Franko patīk un garšo, ko mierīgais, labi audzinātais suns spēj un drīkst un kas viņam nav ieteicams. Visi bērni drīkstēja sniegbalto un piemīlīgo suņuku Franko gan samīļot, gan paķemmēt, gan pabarot ar suņa kārumiņu. Bērniem bija iespēja arī izkrāsot dažādu suņu attēlus un, protams, palasīt sev interesējošās grāmatas. Gan maziem un lieliem pasākuma dalībniekiem šī neikdienišķā, rosīgā tikšanās raisīja pozitīvas emocijas, it īpaši patiesu prieku.

Foto: Kristīne Saliņa

Pasākuma vadītājas lasa grāmatu, bērni sēž priekšā un arī lasa, suns guļ.

Pasākuma attēli galerijā

Komentāri ir slēgti.

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert