Pozitīvo emociju stunda Latvijas Neredzīgo bibliotēkā

Trešdien, 2019. gada 20. martā ap pl.15:00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkā pulcējās mūsu skolas 1.a , 1., 2., 3., 4. klašu (1. un 2. grupas) audzēkņi kopā ar savu 1. grupas audzinātāju Kristīni Saliņu, 2. grupas audzinātāju Daci Izotovu un enerģiskajām 1. a klases skolnieku Jāņa un Artūra mammām direktora vietnieces audzināšanas darbā Laimdotas Žirbas vadībā uz biedrības ,,Maigais suns” rīkoto kanisterapijas pasākumu ,,Pozitīvo emociju stunda’’. Šajā kanisterapijas pasākumā mūsu bērni tika iepazīstināti ar speciāli apmācītiem sugas suņiem. Visi bērni drīkstēja lādzīgos un neparasti mierīgos Pireneju kalnu ganu suņus Auru un Bārbiju, kā arī Bernes ganu suni Kesiju bužināt, ņurcīt un samīļot tik ilgi un stipri, cik vien katram bija vēlēšanās un varēšana. Visi trīs suņi vēsā mierā izturēja pilnīgi visu bez kādas rūkšanas vai ņurdēšanas līdz pat pašām pasākuma beigām.

Bērni glauda suni, kurš guļ uz grīdas bibliotēkā.

Foto: Ligita Zvirbule

Pozitīvo emociju stunda foto galerijā