Komentāru nav

Pasākums bērnu lasīšanas veicināšanas programmas ,,Lasi un vērtē” ietvaros par Ineses Paklones dzejoļu grāmatu ,,Es picas brālēnu cepu”

2020. gada 28. janvāra pēcpusdienā Rīgas Strazdumuižas vidusskolas 209. kabinetā pulcējās mūsu 1., 2., 3., 4., 5. klašu audzēkņi kopā ar savām pēcpusdienas grupu audzinātājām Kristīni Saliņu un Daci Izotovu uz bērnu lasīšanas veicināšanas programmas ,,Lasi un vērtē” ietvaros pasākumu Latvijas Neredzīgo bibliotēkas darbinieču Līgas un Sigitas vadībā ar mērķi veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot mazos lasītājus un rosināt diskusijās droši paust savas domas un vērtējumu par jaunākajām grāmatām. Latvijas Neredzīgo bibliotēkas enerģiskās darbinieces Līga un Sigita šajā tikšanās reizē turpināja mūs visus iepazīstināt ar latviešu dzejnieces Ineses Paklones jaunāko dzejoļu grāmatu bērniem ,,Es picas brālēnu cepu”(2019). Abu bibliotekāru atraktīvi lasītie dzejoļi atklāja mūsu skolas jaunajiem lasītājiem pašpārliecinātā Alberta un citu Rīgas zēnu trāpīgos vērojumus un secinājumus par viņiem apkārtnotiekošo. Ar prieku iejutāmies dzejnieces Ineses Paklones tēlaini aprakstītajā un mākslinieces Viviannas Marias Stanislavskas ilustrētajā Rīgas puiku aizraujošajā pasaulē. Bibliotekāru aicināti, mazie klausītāji ar lielu centību košās, sulīgās krāsās izkrāsoja eksotisko papagaiļu attēlus. Pasākuma dalībnieki arī paši varēja pārlapot un palasīt šo koši ilustrēto dzejoļu grāmatu bērniem. Pasākums mūsu mazajiem lasītājiem rosināja iztēli un veicināja lielāku interesi par jaunākajām bērnu grāmatām.

Foto: Kristīne Saliņa

Skolēni rāda savus zīmējumus.

 

Komentāri ir slēgti.

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert