Paldies par pārsteigumiem!

Ziemassvētku gaidīšanas laiks ir skaists un īpašs. Jau vairāku gadu garumā Rīgas Strazdumuižas vidusskolā attīstības centrā šo laiku īpašu dara mūsu mīļie un tik ļoti gaidītie ciemiņi no Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas.

Laba un liela sirds, draudzība, prieks, mīlestība- tas viss staro katrā tikšanās reizē no skolotājām Annas un Jeļenas, un viņu jaukajiem skolēniem. Skolotājas, iejutušās klaunu lomā, priecē mūsu bērnus, dara viņu ikdienu bezrūpīgāku un bērnību laimīgāku.

Pateicamies Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas- administrācijai, skolotājiem, skolēniem, viņu vecākiem- par sirds siltumu, ko dāvājat mūsu skolas pirmskolas un sākumskolas bērniem! Pozitīvās emocijas, ko rada Jūsu labie darbi, nav aprakstāmas. Padies par jauko sadarbību!

Lai visiem skaisti Ziemassvētki!
Labiem notikumiem un darbiem bagātu 2020. gadu!

Foto: Dinārs Leišavnieks

Centrā klauns. Apkārt bērni aplī iet rotaļās.

Attēli galerijā