Margaritas Stārastes 105 gadu jubilejas pasākums

Atzīmējot tautā iemīļotās, februāra mēnesī dzimušās bērnu pasaku grāmatu autores un ilustratores Margaritas Stārastes 105 gadu jubileju, 2019. gada 19. februāra pēcpusdienā Strazdumuižas internātvidusskolas 220. kabinetā pulcējās mūsu skolas 1.a , 1., 2., 3., 4. klašu (1. un 2. grupas) audzēkņi kopā ar savu 1. grupas audzinātāju Kristīni Saliņu un 2. grupas audzinātāju Daci Izotovu uz pasākumu ,,Margaritas Stārastes pasaku valstībā” Latvijas Neredzīgo bibliotēkas enerģisko, sirsnīgo darbinieču vadībā ar mērķi veicināt lasītprasmi un interesi par M. Stārastes krāšņi ilustrētajām bērnu grāmatām, vienot mazos lasītājus un rosināt pašu krāsotajās Zīļuka un citu iemīļotu M. Stārastes pasaku varoņu ilustrācijās radoši izpausties. Latvijas Neredzīgo bibliotēkas darbinieces Vija un Valda iepazīstināja mūsu mazos klausītājus un lasītājus ar Margaritas Stārastes biogrāfiju un literārajiem darbiem, kā arī izteiksmīgi lasīja mums visiem priekšā rakstnieces sarakstītās un ilustrētās Burtu pasakas ,,Saulītes svētki”, ,,Lācīša Rūcīša raibā diena” u. c. Pasākuma dalībnieki tika arī aicināti palasīt kopā ar abām atraktīvajām bibliotekārēm. Bērniem bija iespēja arī individuāli pašķirstīt un palasīt krāsainās, bagātīgi ilustrētās Margaritas Stārastes pasaku grāmatas. Bibliotekāru ieteikto Margaritas Stārastes pasaku grāmatu lasīšana mūsu mazo lasītāju klubiņam tika pārvērsta par lasīt rosinošu un lasītprieku veicinošu kopā darbošanos.

Bērni klasē klausās viešņas stāstījumu.

Visi pasākuma attēli galerijā.