Lasīšanas veicināšanas programma ” Lasi un vērtē” 2

2019. gada 29. oktobra pēcpusdienā Rīgas Strazdumuižas vidusskolas 209. kabinetā pulcējās mūsu 1., 2., 3., 4., 5. klašu audzēkņi kopā ar savām pēcpusdienas grupu audzinātājām Kristīni Saliņu un Daci Izotovu uz bērnu lasīšanas veicināšanas programmas ,,Lasi un vērtē” ietvaros pasākumu Latvijas Neredzīgo bibliotēkas darbinieču Vijas, Līgas un Sigitas vadībā ar mērķi veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot mazos lasītājus un rosināt diskusijās droši paust savas domas un vērtējumu par jaunākajām grāmatām. Latvijas Neredzīgo bibliotēkas enerģiskās darbinieces Vija, Līga un Sigita šajā tikšanās reizē mūs visus iepazīstināja ar latviešu dzejnieka Kārļa Vērdiņa poēmas žanrā sarakstīto grāmatu bērniem ,,Dilles tante”(2018), atraktīvi lasīja priekšā mūsu lasītāju klubiņa auditorijai grāmatas galvenās varones dzejas diletantes Dilles tantes aizraujošos piedzīvojumus kādā skolā un citur. Katram pasākuma dalībniekam bija iespēja pataustīt, pasmaržot un pagaršot zaļus, vēl pavisam svaigus diļļu zariņus, aplūkot un palasīt citiem priekšā lielo, krāšņi ilustrēto grāmatu bērniem un pašiem radoši izpausties, krāsojot smaidošus ķirbjus, kaķus un zirnekļus gaidāmo Helovīnu svētku noskaņās. Pasākums rosināja bērnu interesi par dzeju un dzejoļu sacerēšanu.

Bibliotēkas darbinieces lasa priekšā fragmentus no grāmatas. Bērni solos klausās.

Attēli fotogalerijā