Lasi un vērtē

2019. gada 22. janvāra pēcpusdienā Strazdumuižas internātvidusskolas 220. kabinetā pulcējās mūsu 1., 2., 3., 4. klašu (1. un 2. grupas) audzēkņi kopā ar savu 1. grupas audzinātāju Kristīni Saliņu un 2. grupas audzinātāju Daci Izotovu uz bērnu lasīšanas veicināšanas programmas ,,Lasi un vērtē” ietvaros pasākumu Latvijas Neredzīgo bibliotēkas darbinieces Valdas vadībā ar mērķi veicināt lasītprasmi un interesi par grāmatām, vienot mazos lasītājus un rosināt diskusijās droši paust savu viedokli un vērtējumu par jau izlasītajām grāmatām. Latvijas Neredzīgo bibliotēkas darbiniece Valda kopā ar audzinātāju Daci izteiksmīgi lasīja priekšā mūsu mazajiem klausītājiem un lasītājiem. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja arī individuāli pašķirstīt un palasīt dažādas bērnu grāmatas latviešu valodā. Grāmatu lasīšana mūsu mazo lasītāju klubiņam izvērtās par lasīt rosinošu kopā darbošanos.

Skolēni ar skolotāju un bibliotekāri klasē

Skolotāja lasa priekšā grāmatu. Skolēni klausās. Viena meitene nostājusies blakus skolotājai.

Zēns rāda grāmatiņu "Draiskie teikumi"

Viena meitene stāv un lasas grāmatu. Otra blakus klausās.