Lāčplēša dienai veltīts informatīvi izglītojošs pasākums ar radošo darbnīcu ,,Darinām paši Latvijas karogu!”

2019. gada 11. novembra pēcpusdienā Rīgas Strazdumuižas vidusskolas 1., 2., 3., 4., 5. klašu audzēkņi kopā ar savām pēcpusdienas grupu audzinātājām Kristīni Saliņu un Daci Izotovu pulcējās Latvijas Neredzīgo bibliotēkā uz Lāčplēša dienai veltīto informatīvi izglītojošo pasākumu ar radošo darbnīcu skolēniem ,,Darinām paši Latvijas karogu!”. Šis Latvijas brīvības cīņās kritušo varoņu piemiņas dienas pasākums svinīgi sākās ar bibliotekāru Līgas un Sigitas sagatavoto informatīvo vēstījumu skolēniem par Latvijas Republikas simbola – Latvijas valsts sarkanbaltsarkanā karoga rašanās vēsturi kopš tā pirmsākumiem līdz mūsdienām. Latvijas valsts karoga stāsta iedvesmoti, pasākuma turpinājumā mūsu skolēni Latvijas Neredzīgo bibliotēkas enerģisko darbinieču Līgas un Sigitas vadībā ar aizrautību naski ķērās pie sarkanbaltsarkano karodziņu darināšanas no dažādiem materiāliem: kartona, auduma, filca u. c. Darbošanās process un rezultāti sagādāja prieku un gandarījumu par paveikto gan bērniem, gan pieaugušajiem. Šodienas radošā aktivitāte stiprināja patriotisma jūtas un savas Dzimtenes mīlestību gan mazajiem, gan lielajiem pasākuma dalībniekiem un veicināja interesi par turpmāko sadarbību ar Latvijas Neredzīgo bibliotēkas sirsnīgajām, aktīvajām darbiniecēm.

Foto: Kristīne Saliņa

Bērni bibliotēkā pie galdiem veidot karodziņus. Skolotājas un bibblitekāres palīdz.

Attēli galerijā