Kustību aktivitātes

Otrdiena, 24. maijs, mūsu skolai šogad ir ļoti īpaša diena, jo visa skolas saime šodien atzīmē skolas 150. gadadienu. Šī īpašā diena mūs ir iepriecinājusi gan ar svētkiem, gan ar siltu un saulainu laiku, tāpēc, tāpat kā līdz šim ierasts darba dienās, arī šajā svētku dienā, pēc mūsu skolas 150. gadadienai veltītā svinīgā svētku pasākuma un šīs visiem mums tik nozīmīgās jubilejas svinību banketa Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – attīstības centra bērni, viņu vidū arī 2. grupas bērni kopā ar savu audzinātāju Kristīni Saliņu sportiskā noskaņojumā svaigā gaisā skolas sporta laukumā un parkā, kur šodien par godu skolas jubilejai ierīkotas iespaidīgas atrakcijas, ar aizrautību un sportisku prieku darbojas dažādās kustību aktivitātēs.

Teksts un foto: Kristīne Saliņa

Bērni sēž un rotaļājas uz piepūšamā tramplīna

Bērni šļūc no piepūšamā tramplīna