Ekskursija uz Rīgas Centrālās bibliotēkas Juglas filiāli

Trešdien, 2019. gada 9. oktobrī, ap plkst. 12:00 raitā solī no skolas mūsu mazie pirmklasnieki – 1.a un 1. klašu audzēkņi kopā ar savām pēcpusdienas grupu audzinātājām Rasmu Stepanovu un Kristīni Saliņu devās uz Rīgas Centrālās bibliotēkas Juglas filiālbibliotēku Brīvības ielā 430a, lai bibliotekāru Irinas un Polīnas vadībā gūtu priekšstatu par bibliotēku, tās darbības specifiku un pakalpojumiem. Ekskursijas laikā tikām iepazīstināti ar šīs bibliotēkas telpām, tehnisko aparatūru, attīstošām galda spēlēm, skanošajām, krāsojamām spēļu un mācību grāmatām, ar kurām bērni varēja pēc savas izvēles turpat uz vietas brīvi darboties. Bērnus iepriecināja bibliotekāres Irinas asprātīgās un atjautīgās mīklas, vārdu spēles un sakāmvārdi. Kopā ar bibliotekāri Polīnu bērni gāja jautrā rotaļā, runāja dzejolīšus, spēlēja klavieres. Pasākuma noslēgumā katrs bērns saņēma arī jauku dāvaniņu. Jaukā, nepiespiestā gaisotnē tika veicināta bērnu zinātkāre un interese par grāmatu lasīšanu.

Skolēni un skolotāja Rasma pie apaļa galda klausās bibliotekāres stāstījumu

Visi ekskursijas attēli fotogalerijā