Ekskursija uz poligrāfijas uzņēmumu “Zemgus”

Katra jauna cilvēka dzīvē pienāk brīdis, kad āsāk domāt par nākotnes darba iespējām. Daudziem jauniešiem atbalstu, zināšanas par profesijām sniedz vecāki, taču arī skolas pedagogiem, sadarbībā ar dažādām darba nozarēm, ir liela loma skolēnu zināšanu paplašināšanā.

2020. gada 24. februārī 5.-8. klašu skolēniem karjeras attīstības ietvaros iepazina dažādas poligrāfijas/tipogrāfijas profesijas. Skolotāja Santa Kokina noorganizēja ekskursiju uz poligrāfijas servisu “Zemgus”. Ekskursijas laikā skolēniem bija iespēja gan teorētiski, gan praktiski iepazīt iespieddarbu maketētāja, poligrāfijas tehniķa, projektu vadītāja un citas profesijas. Skolēni uzdeva sev interesējošus jautājumus un saņēma izsmeļošu informāciju par iespējām mācīties minētajās profesijās.

Foto: Santa Kokina

Skolēni pie ieejas tipogrāfijā