Ekskursija uz maiznīcu “Lāči” un Ziemassvētku kauju muzeju.

Lāču gardumu pasaule.

Astotās klases skolēni un skolotāja. Ligita Zvirbule

Paši gatavojam kliņģeri un smagā Lāču maize.

Bērni veido maizes mīklu.  Mīklā tiek pievienoti žāvēti augļi un rieksti.  Liels rupjmaizes klaips gatavs.

Skolēni labprāt iesaistās kliņģera gatavošanas procesā.

Klausāmies arī par “Lāču” tapšanas vēsturi. Uzdodam jautājumus. Izstaigājam putnu taku, kāpjam skatu tornī. Iepērkamies veikaliņā. Sagaidījuši savu pašu rokām gatavoto kliņģeri un bulciņas, dodamies tos notiesāt “Lāču” banketu zālē.

Foto: Ligita Zvirbule – visas bildes galerijā!

Ziemassvētku  kauju muzejs.

Kara muzeja filiāle “Mangaļi”

Tālāk mūsu ceļš ved uz Ziemassvētku kauju muzeju. Šeit mūs sagaida atraktīvs gids. Tiekam nostādīti ierindā, klausāmies stāstus un noteikumus.  Tiekam ierauti sportiskās aktivitātēs, fonā kara laika trokšņi.

Meitene katrā rokā tur granātu.  Pusisis rokās tur karabīni un ir tēmēšanas pozicijā.

Drīkstam rokās paturēt arī rokas granātas, darbojamies ar ieročiem. Ugunskurā cepam desiņas. Atvadāmies un dūmu aromāta apņemti dodamies atceļā uz Rīgu.

Ekskursijā piedalījās: Diāna D., Vera V., Una E., Lelde Ķ., Ariana K., Alīna A., Artūrs K., Aleksis K., Raivo V., Ralfs M., sk. Anita B., sk. Ligita Z.

Foto: Ligita Zvirbule – visas bildes galerijā!