Draudzības spēles Lietuvā

Mūsu skolas golbola komanda Kaspara Biezā un Vladimira Priedes vadībā 2. un 3. februārī, nu jau otro gadu pēc kārtas, viesojās Viļņas neredzīgo un vājredzīgo attīstības centrā aizvadot četras aizraujošas spēles golbolā.

Lietuvā šis sporta veids ir tradicionāli spēcīgs, ir izcīnītas vairākas pasaules un paralimpiskās medaļas, lai arī pēdējos gados jūt krīzi jauniešu līmenī, sakarā ar vājredzīgo un neredzīgo skolēnu integrācijas attīstību parastās skolās.

Mūsu komandai, kas sākusi spert savus pirmos solīšus tikai pusotru gadu atpakaļ, tā bija lieliska prakse.

Četrās spēlēs četri zaudējumi (2:6; 4:9;3:11;3:6), taču gūta laba pieredze un labi draugi! Šīs spēles bija kā pārbaude pirms starptautiskā golbola turnīra Traķos no 28.02-03.03.

Lietuvas komandu uzņemsim ciemos aprīļa vidū, kad norisināsies Latvijas Neredzīgo sporta savienības Latvijas kausa izcīņa golbolā.

Latvijas golbola komanda

Sacensību foto galerijā