Barikāžu aizstāvju atceres dienas pasākums 8. klases skolēniem

Arī 8.a* un 8.b* klases 2020. gada 20. janvārī piedalījās Barikāžu laika atceres dienai veltītos pasākumos.

Kopā ar skolotāju S. Kokinu jaunieši piedalījās Atmiņu ugunskura iekuršanā pie Saeimas nama. Tur satikās daudzi 1991. gada Barikāžu laika dalībnieki, aktīvisti, politiķi un žurnālisti, kā Latvijas Tautas frontes vadītājs R. Ražuks, Latvijas Tautas frontes pirmais priekšsēdētājs D. Īvāns, J. Dimants, V. Puriņa, A. Rugāte, E. Veidemane u.c.

Tāpat, apmeklējām arī ugunskuru Doma laukumā un piemiņas vietas Barikāžu laikā bojā gājušajiem Bastejkalnā. Tur piemiņai skolēni iededza sveces.

Skolēni pie ugunskura silda rokas

Foto galerijā