Komentāru nav

Barikāžu aizstāvju atceres dienas koncerts “Piesaukšana”

Janvāris ir barikāžu atceres mēnesis, tāpēc Rīgā notika vairāki šiem spriedzes pilnajiem notikumiem veltīti pasākumi, un viens no lielākajiem ir barikāžu aizstāvju atcerei veltītais koncerts “Piesaukšana” Rīgas Domā, kas notika 20. janvārī plkst. 19.00.

Tradicionāli barikāžu aizstāvju atcerei Rīgas Domā notiek koncerts. Šogad Rīgas dome iedzīvotājus aicina uz koncertu “Piesaukšana”, kurā piedalīsies komponisti Mārtiņš Brauns un Uģis Prauliņš, dziedās postfolkloras grupa “Iļģi”, Rīgas Tehniskās universitātes vīru koris “Gaudeamus”, jauktais koris “Cantus fortis” diriģenta Ivara Cinkuss vadībā.
Koncerta programmā bija fragmenti no Mārtiņa Brauna poēmas “Daugava” ar Raiņa vārdiem, kā arī Uģa Prauliņa radītā kantāte ar Jāņa Jaunsudrabiņa tekstu “Piesaukšana. Piemini Latviju”.
Pieminot 1991. gada barikāžu laiku, Rīgā notika arī citi pasākumi. Savukārt 20. janvāra vakarā tika iedegti piemiņas ugunskuri Doma laukumā, arī mums bija iespēja tos apmeklēt.
Apvienotā grupa-12.,10.,8.**kl. jaunieši guva jaunu informāciju par tiem tālajiem notikumiem, paši atcerējas vecāku stāstīto…

Foto: Olita Grīnvalde

Komentāri ir slēgti.

Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai. vairāk informācijas

Lai uzlabotu lapas funkcionalitāti, mēs izmantojam sīkdatnes. Turpinot lietot šo lapu, Jūs piekrītiet sīkdatņu vākšanai.

Aizvert