Andžeja Grauda Bungu skola un kanisterapijas suņi skolā.

2021. gada 24. septembrī skolēni Komatiņu, Saulīšu, Punktiņu, cipariņu un Burtiņu klasē ieskandināja saulaino atvasaru kopā ar Andžeja Grauda Bungu skolu.

Paldies projektam ,,Skolas Soma”” par finansiālo atbalstu!

Bija skanīgi, bija jautri, bija atraktīvi! Klusiņām pačukstēšu, ka skolas direktore Ligita Ģeida arī spēlēja bungas kopā ar mums…

Paldies pamatskolas skolniekam Ernestam, ka bija kopā ar skolotāju Andžeju un skolēniem, parādot, kādu mūziku viņš prot radīt ar bungām. Un to, cik svarīgi atrast savu sirds lietu, kas ļauj dvēselei lidot! – Skolotāja Aiga Tīzenkopfa

2021. gada 7. oktobrī speciālās izglītības un sākumskolas klašu skolēni devās uz nodarbību kopā ar ,gudrajiem” kanisterapijas suņiem Vinniju, Patriku, Ufo. Glaudīt, barot, ķemmēt, pavadīt pastaigā, apmīļot varēja ikviens un cik grib. Bērni izmēģināja būt saimnieki, pieprasot iedot Sunītim ķepu. Paldies suņu saimniecēm Sabīnei un Kristīnei!