Strazdumuižnieki piedalās ar prieku festivālā “Nāc un sporto sev par prieku”

9.novembrī 27 mūsu skolēni piedalījās Rīgas Domes un Latvijas Bērnu un Jauniešu invalīdu sporta federācijas rīkotajā ikgadējā festivālā un peldēšanas sacensībās “Nāc un sporto sev par prieku” Elektrum Olimpiskajā sporta centrā.

Peldētājiem pasākums izvērtās aizraujoši un ar lielām emocijām, jo dažiem pirmo reizi nācās piedalīties oficiālās peldēšanas sacensībās.

Divas meitenes kāpj klintī.

1.-2.klašu skolēni un mūsu īpašie bērni tai laikā piedalījās individuālajās sporta aktivitātēs sporta centra lielajā zālē, kur bija iespēja pārbaudīt sevi gan dažādās sporta disciplīnās, gan pārvarēt šķēršļus piepūšamajās atrakcijās. Galvenais mērķis gūt prieku sporta aktivitātēs, pārliecību par savām spējām un kopā būšanu.

Skolotāja Vineta ar skolēniem.

Piemiņas medaļas un saldās balviņas tiek visiem, taču galvenā balva- prieks par pavadīto aktīvo dienu.