Starptautiskā tolerances diena NVO namā

Kopš 1995. gada 16. novembris pēc UNESCO iniciatīvas tiek atzīmēts kā Starptautiskā tolerances diena, lai rosinātu sabiedrības apziņu par to, ka iecietība ir cieņa pret kultūru bagātību, indivīda pašizteiksmes un izpausmes veidiem, kā arī to pieņemšanu un pareizu izpratni.

Šogad NVO nams aicināja atzīmēt šo dienu 15. novembrī, iepazīstot gruzīnu un tatāru – baškīru kultūru.

Skolēni pie gara galda zīmē. Klāt pienākusi sieviete baškīru nacionālā tērpā.

Lauma Celma, izglītības, kultūras un sporta departamenta projektu un sabiedrības integrācijas nodaļas Nevalstisko organizāciju atbalsta sektora projektu koordinatore. UNESCO Latvijas nacionālās komisijas ģenerālsekretāre Baiba Moļņika. Latvijas gruzīnu biedrības „Samšoblo” valdes priekšsēdētājs Nugzars Mdzinarišvili.

Skolēni nostājušies pie stenda.

Pasākumā piedalās: Artūrs K., Raivo V., Ralfs M., Aleksis K., Una E., Angela Z., Jana S., Beate Krista Dz., Vera V., sk. Ligita Z.