Lūcijas dienas koncerts

Divas meitenes zālē.Šogad bija ļoti skaists decembra mēnesis! Īsta Ziemiņa ar balti pūkainu sniegu un lielām kupenām! Arī āra temperatūra ,lieliska, -5C! Pēcpusdienas cēlienā es ar saviem Strazdumuižas vidusskolas skolniekiem – ”Cipariņu” klasi, bieži gājām pastaigāties pa “Neredzīgo ciemata” tīri iztīrītajām gājēju taciņām. Un tā, vienā skaistā pēcpusdienā, gājām garām Strazdumuižas klubam. Pamanīju ļoti skaisti noformētu afišu, ka 13.decembrī plkst.18.00 ar koncertu iepriecinās 5 ansambļi – “Rudens roze”‘,”Senozols”, “Epsilons”,  ”Brīnumputni”, ”Kaleido”.

Ļoti  nopriecājos par doto iespēju apmeklēt un noklausīties koncertu jaunajā, izremontētajā zālē!

Tas bija Lūcijas dienai veltīs koncerts! Gaismas nesējai! Dažādība repertuārā, burvīgi pianisti, skaistas balsis, svinīgi saposušies mākslinieki un mākslinieces! Skolnieki klausījās ar interesi, kur drīkstēja – dziedāja līdzi! Dažas dziesmas māksliniekiem nācās dziedāt otro reizi, tā…patika zālē sēdošajai publikai.

Svētku zālē valdīja Ziemassvētku gaidīšanas brīnums! Stūrītī bija iekārtota Betlemes silīte ar visiem zvēriņiem!

Koncerta skatuve.

Paldies visiem par šo gaisotnes radīšanu! Gaidīsim atkal jaunu afišu- uzaicinājumu uz citiem svētkiem, koncertiem!

Foto un teksts Dina Kaļāne