Latvijas Neredzīgo bibliotēkas apmeklējums

Bibliotēkā bērni pie galda ar bibliotekāri.

Bibliotēka ir vieta, kur var paņemt sev interesējošas grāmatas, žurnālus, iegūt sev nepieciešamo informāciju, izmantot dažādos interneta pakalpojumus. Bibliotēka ir vieta, kur tiek rīkotas izstādes un notiek dažādi pasākumi, to visu zina arī mūsu skolas sākumskolas skolēni, tāpēc jau tradicionāli apciemo Latvijas Neredzīgo bibliotēku.

30.septembrī bibliotēkā kārtējo reizi ciemojās 2. klases skolēni un skolotāja Jolanta. Bet 6.oktobris ļoti īpašs bija 1.klases audzēkņiem, jo viņi pirmoreizi apmeklēja Latvijas Neredzīgo bibliotēku, kur kopā ar bibliotekāri Aldu iepazinās, kas ir bibliotēka, uzzināja daudz jauna par rudeni, pētīja sēnes un rudens veltes.

Sākumskolēni priecīgi secināja, ka bibliotēka ir jauka vieta, lai atkal un atkal atgrieztos tur.