Izteiksmīgās runas konkurss “ Valodiņa 2023”

17.02.23 Aizputes novada Padures pamatskolā notika ikgadējais izteiksmīgās runas konkurss “ Valodiņa”. Tajā piedalījās skolēni no daudzām Latvijas skolām. Uz šo konkursu devās arī mūsu skolas skolnieki – izteiksmīgās runas konkursa uzvarētāji : Rihards Kronbergs ( 1. klase), Zane Bajāre ( 6. klase) un Anastasija Millere ( 7. C klase).

Pateicības raksts mūsus skolai par piedalīšanos konkursā.Konkursa dalībnieki kāpa uz lielās skatuves un runāja dzejoļus. Dalībniekus vērtēja kompetenta un ļoti sirsnīga žūrija – Dienvidkurzemes novada domes pārstāve Eva Mahta, grupas “ Līvi” mūziķis Jānis Buķelis un bijušais Padures pamatskolas direktors Linards Tiļugs, kas paralēli pedagoga darbam visu mūžu nodarbojies ar mūziku – spēlējis dažādās grupās, ir bungu restaurators un izgatavotājs.

Žūrija uzmanīgi klausījās katra dalībnieka uzstāšanos un komentēja, izceļot pozitīvo, kā arī vērtēja, punktu vietā piešķirot sirsniņas.

Visi mūsu skolas konkursanti saņēma sirsnīgus aplausus un žūrijas atzinību.

Pirmās klases skolnieks Rihards Kronbergs saņēma īpašo mūziķa Jāņa Buķeļa balvu – speciālu nozīmīti, kā arī sirsnīgus uzslavas un uzmundrinājuma vārdus.

Katrs dalībnieks tika pie atzinības raksta par veiksmīgu piedalīšanos konkursā, dāvanas un saldumiem.

Pasākuma noslēgumā Jānis Buķelis un Linards Tiļugs sniedza nelielu koncertu, atskaņojot grupas “ Līvi” populārākās dziesmas.

Mājupceļā mūsu skolas konkursanti devās priecīgi un gandarīti.

Skolēnus braucienā pavadīja skolotājas – Aiga Tīzenkopfa un Inese Feldmane.

Paldies skolotājām, kas sagatavoja skolēnus konkursam ( Vineta Krūmiņa, Inese Feldmane, Jolanta Junaka). Ipašs paldies Zanes Bajāres mammai par dzejoļa izvēli un mācīšanu meitai.

Paldies skolas šoferītim par jauko braucienu!

Visi konkursa foto attēlu galerijā

Teksts : I. Feldmane

Foto : I. Feldmane,  A. Tīzenkopfa.