Izteiksmīgas runas konkurss

1. februārī draudzīgā dzejoļu karuselī griežoties, jaukā atmosfērā tika aizvadīts izteiksmīgas runas konkurss. Šoreiz konkursa tēma “Dzīvā daba dzejā”. Pasākumā piedalījās sākumskolas un C klašu skolēni kopā ar saviem skolotājiem . Konkursā piedalījās arī 6. klases skolniece Zane Bajāre.

Skolēni ar lielu aizrautību runāja dzejoļus par dabu. Dzejoļos kopā satikās dažādi dzīvnieku un kukaiņu tēli: eži, vāverēni, miegalācis, peļu bērni, zirnekļi un bizbizmārītes. Tāpat dzejoļos mūs apciemoja dažādi augu tēli: rozes, pienenes un sēnes. Neiztika arī bez lietus, vēja un saules.

Izteiksmīgas runas konkurss skolā norit jau tradicionāli, pasākuma organizētājas un vadītājas ir skolotāja Airita un Dzintra.

Paldies visiem jaukajiem runātājiem, bijāt fantastiski! Pateicāmies vecākiem un pedagogiem, kas sagatavoja skolēnus konkursam, par ieguldīto darbu bērnu sagatavošanā!

Milzīgs paldies žūrijai, jums tiešām nebija viegli!

Lai raiti un izteiksmīgi skan mūsu valoda ikdienā!

Konkursa dalībnieki tur rokā balvas, daudzi aplaudē.

Foto: Dzintra Makarova

Visi konkursa foto

Uz tikšanos nākamajā gadā!