Izteiksmīgās runas konkurss – 2018

Ziemas baltā noskaņa mūsos rada vēlmi uzdrošināties būt drosmīgākiem un radošākiem. Tuvojoties Latvijas 100gadei, mums īpaši jāvelta uzmanība latviešu rakstniekiem un dzejniekiem. Ikdienas steigā mums jāspēj apstāties un ieklausīties dzejā.
Lūk, šī gada, 9. februārī, dzejas rindās mūs aicināja ieklausīties Cipariņu, Burtiņu, Punktiņu, Komatiņu, Saulīšu klašu skolēni un 1. – 4. klašu pārstāvji.
Konkurss noritēja priecīgā un ļoti sirsnīgā gaisotnē. Konkursa mērķis bija rosināt interesi par latviešu bērnu dzeju, veicināt bērnu radošo pašizpausmi un interesi par uzstāšanos publikas priekšā, pilnveidot skolēnu izteiksmīgas runas prasmi un vārdu krājuma bagātināšanos.
Labākos dzejoļa runātājus žūrija izvirzīja uz Izteiksmīgas runas konkursu “Valodiņa”.
16. februārī uz Lažas internātpamatskolu dosies sekojoši skolēni: Anastasija Strumpa, Elīna Krasovska, Veronika Dmitrijeva un Artūrs Korjaks.
Vēlam veiksmi!
Lai izdodas parādīt savu sniegumu pēc iespējas labāk un nest mūsu skolas godu arī Kurzemē!

Paldies bērniem un viņu skolotājiem par ieguldīto darbu, gatavojoties konkursam.

Konkurss attēlos:

Konkrusa komisija

Nameda uzstājas

Zēns uzstājas

Artūrs saņem skatītāju simpātiju diplomu

Ivars saņem diplomu