Tematiskā izstāde “Koks”

2022. gada 22. novembra pēcpusdienā mūsu skolas konferenču zālē visi 5. klases skolēni kopā ar savām audzinātājām Sarmīti un Kristīni apmeklēja skolas izglītības metodiķu Airitas, Terēzas, Ludmilas un Dzintras sagatavoto tematisko izstādi “Koks’’. Mūsu skolas izglītības metodiķes Dzintras vadībā skolēni kopā ar savām audzinātājām tematiski iekārtotajā zālē ar visdažādāko koku bluķiem, pagalēm, skaliņiem, mizām, čiekuriem un dažādiem no koka darinātiem priekšmetiem, guva priekšstatu par koku daudzveidību un funkcionālo pielietojumu mūsdienās. Varējām salīdzināt, kas ir kopīgs un kas atšķirīgs dažādos ģeogrāfiskos reģionos un klimatiskajās zonās augušiem kokiem. Bērni ar interesi aplūkoja un aptaustīja izstādē eksponētos amatnieku izgatavotos koka priekšmetus: karotes, svečturus, kastītes, groziņus, piramīdu u. c. Izstāde mūs rosināja palūkoties uz koku un mežu gan kā svarīgu resursu, gan kā būtisku, ļoti nozīmīgu Latvijas dabas vides pamatelementu.

Skolēni apskata dažādus koka materiālus

Pasākuma foto attēlu galerijā

Foto un teksts: Kristīne Saliņa