Strazdulēnu skolas nodarbība “Būvēsim internetu!”

2024. gada 8. februāra pēcpusdienā mūsu skolas 5. – 6. klašu skolēni kopā ar skolotājiem Uģi K. un Kristīni S. Latvijas Neredzīgo bibliotēkā apmeklēja pasākumu par drošību internetā. Strazdulēnu skolas nodarbība “Būvēsim internetu!” notika Latvijas Neredzīgo bibliotēkas atraktīvo, enerģisko darbinieču Līgas, Ievas un Gundegas vadībā ar mērķi pilnveidot mūsu skolēnu izpratni par drošu, atbildīgu un jēgpilnu interneta un moderno tehnoloģiju izmantošanu. Nodarbības sākumā kopā ar bibliotekārēm Līgu un Ievu devāmies aizraujošā interneta ekspedīcijā “Drošāks internets sākas ar tevi!”.

Nodarbības turpinājumā skolēniem tika dots radoši praktisks uzdevums pašiem internetā sameklēt un arī uz vietas izdrukāt krāsainus attēlus par savām mīļākajām, interesantākajām tēmām. Nodarbības laikā, praktiski darbojoties ar šiem attēliem – izgriežot tos un ielīmējot lielajā drošības “Ugunsmūrī”, tika izveidota mūsu 5. – 6. klašu komandas oriģinālā kolāža aplikācijas tehnikā “Mūsu aizraujošais internets”.

Pasākuma noslēgumā bibliotekāres mūs visus pacienāja ar gardiem kārumiņiem. Paldies atsaucīgajām, sirsnīgajām bibliotekārēm par šo interesanto pasākumu, kas rosināja ikvienu padomāt arī par to, kā mēs katrs rūpējamies par savu drošību internetā, un kāds ir mūsu ieguldījums, veidojot labāku interneta vidi!

Skolēni sēž pie datoriem un meklē internetā attēlus.

Skolēni sēž pie apaļa galda un izgriež no papīra internetā atrastos un izdrukātos attēlus.

Teksts: sk. Kristīne Saliņa.
oto: sk. Kristīne Saliņa un sk. Uģis Krūkliņš.

Visi nodarbības foto attēlu galerijā