Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – attīstības centra un Rīgas Purvciema vidusskolas sadarbības pasākums

“Satikt: izprast, iesaistīties, iekļaut jeb skolēnu “ēnu dienas” ”.

Rīgas Purvciema vidusskola 2023.gada janvārī uzsāka dalību IAC projektā “Satikt”, kura mērķis ir stiprināt demokrātiju un pilsoniskas sabiedrības ilgtspēju, paaugstinot pedagogu un jauniešu izpratni par pilsonisko sabiedrību, prasmi īstenot iekļaujošas pilsoniskās līdzdalības aktivitātes un sociāli atbildīgi pārstāvēt vietējo kopienu cilvēku tiesību ievērošanu, apgūstot pilsoniskās kompetences programmu “3i: izprast, iesaistīties, iekļaut”.

Projekta “Satikt” ietvaros 2024.gada 20.,21. martā tiek organizēts sadarbības pasākums starp Rīgas Strazdumuižas vidusskolu- attīstības centru un Rīgas Purvciema vidusskolu.

Pasākuma mērķis – attīstīt skolēnos pilsoniskās aktivitātes un sadarbības prasmes, veicināt interesi par dažādām izglītības pieredzēm un iespējām, būt sociāli atbildīgiem, izprast citam citu, iesaistīties.

Sasniedzamais rezultāts – skolēni iepazīs dažādas izglītības ieguves iespējas, pieredzes un programmas, attīstīs sadarbības un empātijas spējas.
Pasākuma dalībnieki – Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – attīstības centra 9.-12.klašu skolēni un Rīgas Purvciema vidusskolas 10.b un 10.c klases skolēni.

Abu skolu skolēni uz skatuves Purvciema vidusskolā.

Mūsu skolas skolēni Purvciema vidusskolas klasē. Abus kolu skolēni lielā auditorijā Purvciema vidusskolā.

Abu skolu skolēni Strazdumuižas skolas aktu zālē.

Pasākuma norises vietas:
20.marts – Rīgas Purvciema vidusskola.
21.marts – Rīgas Strazdumuižas vidusskola – attīstības centrs.