Rīgas skolu šoudauna sacensības

24. aprīlī Rīgas Strazdumuižas vidusskolas- attīstības centrā notika Rīgas skolu šoudauna turnīrs, kura laikā bija iespēja iepazīties un iegūt priekštatu kā ir spēlēt spēli līdzīgu galda tenisam, tikai ar aizvērtām acīm, koncentrējoties uz skanošās bumbiņas radīto skaņu. Pavisam turnīrā piedalījās 8 komandas- četras komandas no Rīgas Juglas vidusskolas, divas no Rīgas Purvciema vidusskolas un divas no Rīgas Strazdumuižas vidusskolas- attīstības centra. Rīgas Strazdumuižas vidusskolas komandas startēja ārpus konkurences, lai dotu iespēju citām pirmo reizi startējošajām komandām cīnīties kā līdzīgs ar līdzīgu. Finālturnīrā izvirzījās 4 labākās komandas, lai cīnītos par godalgotajām vietām. Šoudauna turnīrā 1. vietu izcīnīja RJV – C komanda, 2. vietu ieguva RJV – B komanda “ Redzi ar sirdi”, bet 3. vietu sīvā konkurencē ieņēma RJV- A komanda “Redzi ar sirdi ”. 4. vietā ar mazu punktu deficītu palika RJV- E komanda.

Skolas aktu zālē divi zēni spēlē šovdaunu. Apkārt sēž citi skolēni.

Pēc turnīra dalībnieki izteica lielu paldies organizētājiem par iespēju iegūt jaunu pieredzi un iejusties un izjust spēli, ka to kontrolē tikai paļaujoties uz dzirdi. Mums liels prieks un gandarījums, ka šāda veida sacensības paplašina redzesloku un paver iespēju vispārizglītojošo skolu audzēkņiem iepazīties ar neredzīgu un vājredzīgu audzēkņu sporta spēlēm, kuras mēdz būt arī ļoti spraigas un aizraujošas.

Skolas aktu zālē divi zēni spēlē šovdaunu. Skolotājs Valdis tiesā spēli, pie loga stāv grupa skolēnu.

Visi sacensību foto attēlu galerijā

Teksts: Vineta Priede
Foto: Vera Voronka