Rīgas Juglas vidusskolas pasākums “Staro Jugla 2023’’

Tumšajā rudens periodā pietrūkst gaismas, tāpēc 2023. gada 15. novembra vakarā ar prieku devāmies uz Rīgas Juglas vidusskolas pasākumu “Staro Jugla 2023’’. Skolas pagalmos mūsu skatam apvienojumā ar muzikālo pavadījumu pavērās vairāk kā 30 īpaši izgaismoti objekti, daudzveidīgas gaismas instalācijas: gaismas diožu virtenes, spuldzītes, lampiņas, lukturīši, sveces, svecītes… Gaisma plūda no visām pusēm un vedināja mūs uz visām pusēm doties iepazīties ar cilvēka roku darinātajiem gaismas objektiem, kur varēja pieskarties gaismai gluži kā dzīvai būtnei. Gaismas instalācijas mūs gan priecēja, gan arī rosināja saskatīt vērtību vienkāršās lietās, saskatīt kopsakarības un padomāt par to, kādu ieguldījumu mēs katrs pats esam devuši savai valstij, savai tautai.

Mūsu skolas skolēni pie zālienā no sveču trauciņiem saliktas zvaigznes figūras.

Visi pasākuma foto attēlu galerijā

Tekst un foto: Sk. Kristīne Saliņa