Popiela “C” klašu skolēniem “Mana dziesma”

13.februārī C klašu skolēni pulcējās jautrā un sirsnīgā pasākumā – Popielā. Šoreiz tam tika dots nosaukums “Mana dziesma”.
Paši mākslinieki saka, ka reizēm ir tā, ka gribas nodziedāt kādu dziesmu vienkārši tāpat, nedomājot, kāds dziedātājs vai grupa to izpilda. Un tad tā ir mana dziesma tieši šajā brīdī.
Dziesmās un muzikālās kompozīcijās izdziedājām vārdus no savas tautas, domās pabijām kopā ar drosmīgiem puišiem, kas dodas aizstāvēt savu tēvzemi, uzzinājām, ka silta sirds spēj pacelt debesīs un parādīt – kur laime mīt, un pārliecinājāmies, ka visā pasaulē visplāšākā ir māmiņas sirds.
Ciemos bija ieradušies divi mazi eži, lācēns Ričijs Rū un seši mazi bundzinieki.
“Mēs esam un būsim tie labākie! Mēs esam viens otram un tieši tāpēc šeit kopā mums ir labi!” – Kopīgā muzikālā kompozīcijā un arī dziesmā vienojās paši mākslinieki.
Paldies visiem, kas piedalījās priekšnesumu sagatavošanā! Paldies skatītājiem, atbalstītājiem un skolotājai Dzintrai Makarovai par jaukāko mirkļu iemūžināšanu fotogrāfijās.

Teksts : Z. Ērentraute.
Foto: Dz. Makarova.