Muzikālā pēcpusdiena “Tie ir vārdi no manas tautas”

Nav otras tādas zemes kā Latvija – ar šiem vārdiem 15. novembrī Latvijas Neredzīgo bibliotēkā muzikālo pēcpusdienu, veltītu mūsu valsts 105. dzimšanas dienai, sāka Rīgas Strazdumuižas vidusskolas – attīstības centra C klašu ansamblis kopā ar skolotājām – Ivetu Zvaigzni un Inesi Feldmani.

Skolotājas Iveta un Inese kopā ar bērniem sniedz priekšnesumu bibliotēkā.

Kopā ar skatītājiem tika izdziedātas zināmas tautas dziesmas, kā arī svētkos un godos iecienītas un dziedātas latviešu dziesmas.
“Latvijas skaistās lauku sētas, bišu sanēšana, rudzupuķu zilā dzelme, kļavu lapu sārtums un katra smildziņa, turēdama savu zirnekļa tīkla pavedienu, atgādina, ka nekur pasaulē nav tik skaistas zemes kā Latvija, nekur tā neskan un nezaļo, nekur mūs tā nemīlēs un nesapratīs kā dzimtenē” – teikts skolotāju runātajā literārajā kompozīcijā.

“ Tie ir vārdi no manas tautas
Un dziesma man arī no tās,
Un es zinu – neviens manā vietā
To nedziedās….”

Skolotāja Inese lasa, bērni sēž blakus pusaplī, bibliotēkas apmeklētāji klausās.

Paldies bibliotēkas kolektīvam par jauko uzņemšanu, skatītājiem par aktīvo līdzi dziedāšanu un sirsnīgajiem aplausiem.

Visi muzikālās pēcpusdienas foto attēlu galerijā.

Teksts un foto: Inese Feldmane