“Mazu brīdi pirms…”

15. decembrī ar sirsnīgiem Ziemassvētku priekšnesumiem mūsu skolas dziedošie C klašu skolēni kopā ar skolotājām Inesi Feldmani un Ivetu Zvaigzni priecēja skatītājus Latvijas Neredzīgo bibliotēkā.

Mazu brīdi pirms atvērt vārtus Ziemassvētkiem, sanācām kopā lai domās izbristu brīnumu mežu, klausoties čiekuru zvanu šķindās, iedegtu sveces, ļautos pārdomām un sapņiem. Jo tikai sapņos mēs  dejojam sveču valsi un vērojam kā klusā un baltā naktī zemei pāri mieru lej Ziemassvētku zvaigznes.

Izskanot kopīgi dziedātai “Klusa nakts, svēta nakts”, vēlējām viens otram sagaidīt Ziemassvētkus ar klusām sarunām, piedošanu, sveču liesmu un piparkūku smaržu.

Paldies Latvijas Neredzīgo bibliotēkas kolektīvam par laipno uzņemšanu un sirsnīgo noskaņu.

Skolotāja Iveta spēlē akardeonu. Skolēni sēž un dzied.

Skolēni stāv puslokā bibliotēkā. Aiz viņiem skolotājas Iveta un Inese.

Seši skolēni sēz vienā rindā. Aizv viņiem skolotāja Inese.

Teksts : I. Feldmane

Foto:  Z. Ērentraute.