Mana nākotnes profesija – fizioterapeits!

Katru gadu Strazdumuižas vidusskolā- attīstības centrā skolēniem tiek rīkoti dažādi pasākumi saistībā ar karjeras izvēles iespējām nākotnē.

Šogad, 19.10.2022. 10. klases internāta skolotāja Santa Kokina savai audzināmajai klasei noorganizēja tikšanos ar fizioterapeiti, rehabilitācijas centra “Concordia LL” vadītāju/ uzņēmēju Lieni Leski.

Fizioterapete klases priekšā stāsta, skolēni solos klausās.

Tikšanās laikā Liene skolēniem pastāstīja par sava uzņēmuma izveides pimssākumiem, idejām, to realizēšanu nākotnē. Tāpat, stāstīja par savu darba specifiku, personīgo pieredzi, darbinieku komandu, grāmatvedības pamatiem, lai uzņēmums varētu darboties Latvijā.

Fizioterapeite un skolotāja Santa klases priekšā, skolēni - solos.

Skolēni ar interesi klausījās lekciju, uzdeva jautājumus un saņēma vienkāršas, godīgas un pilnvērtīgas atbildes.

Fizioterapete klases priekšā stāsta, skolēni solos klausās. Skats no sāniem.

Teksts un foto: Santa Kokina