Lieldienu gaidīšanas pasākums “Mans Lieldienu zaķēns

Gatavojoties Lieldienām, 2023. gada 4. aprīlī no pl.16:00 Latvijas Neredzīgo bibliotēkas lasītavā ar radošām aktivitātēm Lieldienu gaidīšanas laiku rosīgi piepildīja mūsu skolas 4. – 8. klašu (2. un 3. grupas) audzēkņi kopā ar savām audzinātājām Kristīni un Daci Latvijas Neredzīgo bibliotēkas atsaucīgo, atbalstošo darbinieču Līgas, Gundegas un Ievas vadībā. Bērni aizrautīgi no kartona un citiem materiāliem darināja Lieldienu zaķīšus, visi kopā centās atminēt uzdotās mīklas, kopā ar bibliotekārēm pārrunāja dažādus Lieldienu ticējumus. Paldies rosīgajām, sirsnīgajām bibliotēkas darbiniecēm par omulīgo, jauko pasākuma gaisotni, veiksmīgu radošo sadarbību, pozitīvajām emocijām un katram bērnam sarūpētiem kārumiem! Lai mums visiem priecīgas Lieldienas!

Skolēni pie galda izgatavo papīra zaķus.

Visi pasākuma foto attēlu galerijā

Teksts un foto: Kristīne Saliņa