Lieldienas gaidot !!!

Lieldienas ir svarīgi un plaši svinēti svētki Latvijā. Tāpēc, mēs ar 3. un 4.klašu skolēniem sākām gatavoties svētkiem laicīgi. Lai radītu svētku sajūtu izrotājām klašu telpas.

26.martā 3.klases skolēni kopā ar skolotāju Jeļenu Strodi apmeklēja Lieldienu radošo darbnīcu Latvijas Neredzīgo bibliotēkā. Bibliotēkas darbinieces Līga un Gundega sagaidīja ciemiņus ar pūpolu žagariem. Perot ar pūpoliem, mums tika vēlēta veselība un veiksme: „Apaļš kā pūpols, veselību iekšā, slimību ārā”. Turpinājumā skolēni aizrautīgi no kartona un citiem materiāliem darināja savu Lieldienu olu, kā arī krāsoja olu zīmējumus. Darba laikā bērni kopā ar bibliotekārēm izrunāja dažādas Lieldienu tradīcijas un ticējumus. Paldies rosīgajām, sirsnīgajām bibliotēkas darbiniecēm par omulīgo, jauko pasākuma gaisotni, veiksmīgu radošo sadarbību, pozitīvajām emocijām un katram bērnam sarūpētiem kārumiem!

Tā kā viena no galvenajām Lieldienu tradīcijām ir šūpošanās, atpakaļceļā uz skolu kārtīgi izšūpojāmies, lai vasarā odi un dunduri nekož, kā arī turpmākais gads būtu veiksmīgs un laimīgs! Bet vislielāko jautrību un prieku bērniem sagādāja spēles “Aklās vistiņas” spēlēšana. Atnākot uz klasi skaitījām Lieldienu dzejoļus un pantiņus, kā arī ripinājām šokolādes olas.

Pirmajā pēcsvētku dienā, 2.aprīlī, sarīkojam olu kaujas un, protams, mielojāmies ar olām un dažādiem citiem gardumiem.

Lieldienas gaidot saņēmām daudz pozitīvu emociju un piedzīvojām patīkamus momentus. Ar nepacietību gaidīsim nākamos svētkus!!!

Divas bibliotēkas darbinieces ap skolēniem, kas sēž pie galda un griež no krāsainajiem papīriem.

Visi foto attēlu galerijā

Teksts un foto: Jeļena Strode