Līdzdalība starptautiskā jauniešu kultūras seminārā

Šogad Rīgā norisināsies “Erasmus+” un Eiropas Solidaritātes korpusa programmas “EuroPeers” ikgadējais jauniešu seminārs, apvienojot  EuroPeers dalībniekus un vēstešus, kā arī iesaistot nacionālo aģentūru pārstāvjus no dažādām valstīm. Semināra tik dots viņiem iespēja apmainīties ar praksi, iedvesmot vienam otru, izveidot tīklu un attīstīt sinerģiju un jaunas projektu idejas. Šī gada tēma “Daudzveidība un iekļaušana”. Mērķis ir novērst šķēršļus, ar kuriem saskaras dalībnieki ar ierobežotām iespējām, izmantojot programmu piedāvātās iespējas, kā arī veicināt iekļaujošas vides veidošanu, veicinot taisnīgumu un vienlīdzību atbilstoši plašākas sabiedrības vajadzībām.

Mūsu skolas skolēni puslokā auditorijas priekšā. Aizmugurē - projektora ekrāns.

EuroPeers ir jaunieši, kuri ir piedalījušies Erasmus+/Jaunatne darbībā vai Eiropas Solidaritātes korpusa programmā un vēlas dalīties savā Eiropas pieredzē ar saviem vienaudžiem. Viņi informē jauniešus skolās, gadatirgos, jauniešu klubos, kultūras centros vai uz ielas un stāsta par savu pieredzi. Viņi informē par Erasmus+/Eiropas Solidaritātes korpusa programmu un savām iespējām, kā arī citām mobilitātes programmām. Organizējot vai piedaloties visa veida aktivitātēs, piemēram, darbnīcās vai nodarbībās, atbalstot NA pasākumus un organizējot izstādes, viņi motivē jauniešus kļūt aktīviem un izpētīt Eiropu.

Lelde spēlē flautu visai audiorijai, kas sēž zālē.

Sīkāka informācija par pasākumu angļu valodā.

Visi semināra foto attēlu galerijā