Latvijas neredzīgo bibliotēkas apmeklējums – grāmatas ‘’Briša stāsts’’ atvēršanas svētki

06.12.2023. 1. un 2. klases skolēni devās uz Latvijas neredzīgo bibliotēku, lai tuvāk iepazītos ar suni Brisi un viņa saimnieci Diniju Biti. Dinija Bite, ir uzrakstījusi,vieglajā valodā, grāmatu ‘’Briša stāsts’’. Grāmatā, vieglajā valodā ir aprakstīti Briša interesantie vienas dienas notikumi laukos.

Sieviete sēž uz krēsla, priekšā guļ suns. Skolēni glauda suni.

Pasākumā autorei varēja uzdot jautājumus par grāmatas tapšanu. Ar lielu interesi, klausījāmies kā bibliotekāre Gunta nolasīja nelielus fragmentus no grāmatas. Pēc lasījuma varējām tuvāk iepazīties ar grāmatu. Grāmatā bija aplūkojamas arī fotogrāfijas ar Briša vienas dienas piedzīvoto laukos. Pasākuma noslēgumā samīļojām arī pašu suni Brisi. Autore Rīgas Strazdumuižas vidusskolas bibliotēkai uzdāvināja grāmatu, kuru arī skolotāja Ieva Lielupe bērniem izlasīja.

Teksts: Ieva Lielupe