Karjeras nedēļa – “Tavs prasmju portfelis”

Karjeras nedēļas ietvaros 9. klases skolēni tikās ar Juglas mūzikas skolas un Augusta Dombrovska mūzikas skolas ģitāras spēles skolotāju Genādiju Bogdanovu.

Skolotājam arī ir redzes traucējumi, mūsu skolu pabeidzis, tālajā 1976. gadā. Turpinājis mācības Emīla Melngaiļa Liepājas mūzikas vidusskolā, Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā. Piedalās arī dažādos konkursos gan ar skolēniem, gan, kā skolotājs – personīgi.

Piem. Latvijas mūzikas skolotāju festivāls “Meistarklase”, 2016. gads.

A.Grīnberga Jauno ģitāristu konkurss “Kur tad Tu nu biji?” 2019. gada 5. aprīlī.

Marta Raituma – Augusta Dombrovska mūzikas skola – Genādijs Bogdanovs – “Es atnācu uguntiņu” – II pakāpe.

Starptautiskais ģitāristu konkurss 2023 “Kur tad tu nu biji?”, 1. pakāpes diploms, ar skolnieci A. Solovjovu. Katrīna Mūna Maizīte, 2. vieta mūzikas skolu trešo klašu grupā.

LL klasiskās ģitāras konkurss – 2023 Klaipēda – II pakāpes diploms, 88 punkti, Genādijam B

G. Bogdanovs sniedz mazu koncertu. Skolēni klausās.

Skolotāja ģitāra, 8.kl.skolēna Samira rokās – spēlē un dzied.

Skolotājs skatās kā Samirs spēlē.

Skolotājs iedrošināja skolēnus mācīties, censties dzīvē ko sasniegt, lai arī cik grūti tas dažreiz nešķistu…

Skolotājs spēlē ģitāru, meitenes spēlē flautas.

Pasākumā piedalās: Alīna A., Vera V., Lelde Ķ., Ariana K., Artūrs K., Raivo V., Diāna D.,
Samirs G., sk. Ligita Z.

Teksts un foto: Ligita Zvirbule