Izteiksmīgas runas konkurss “Sniegavīram pa pēdām…”

Ziema šogad bagātīgi dāvājusi daudz jo daudz sniega un arī prieka. Skolas bērniem  un skolotājiem ir bijusi iespēja izbaudīt dažādas ziemas aktivitātes: esam slēpojuši, braukuši ar ragaviņām, pikojušies, taustījuši un smaržojušu sniegu, sajutuši sniega vēsumu un vēluši ne vienu sniegavīru vien. Mācību stundu laikā un atpūtas brīžos esam lasījuši pasakas, stāstus un dzejoļus par ziemu, sniegu, kupenām, cimdiem, slēpēm, slidām un ,protams, arī sniegavīriem.

Mācoties dzeju, tajā atradām daudz ziemīgā; kopā ar dažādiem latviešu dzejniekiem izstaigājām sniegavīram pa pēdām.

1. – 4. klašu un speciālo klašu skolēni 7. februārī satikās kopā izteiksmīgas runas konkursā “Sniegavīram pa pēdām… “. Pasākumā tika runāti brīnišķīgi dzejoļi. Lai paplašinātu skolēnu redzes loku un gūtu pilnvērtīgākus priekšstatus par dažādiem priekšmetiem apkārt, darbojāmies kopīgā pasakā ar īstiem priekšmetiem.

Paldies visiem bērniem, kas mūs iepriecināja ar fantastiskiem dzejoļiem, paldies mūsu dzīvespriecīgajām žūrijas pārstāvēm, milzīgs paldies visiem pedagogiem, kas sagatavoja skolēnus konkursam! Paldies skolotājai Dzintrai par pasākuma iemūžināšanu foto un video! Tāpat pateicamies vecākiem par atbalstu!

Bet vislielākajā kupenā šogad kopā ar visiem sniegavīriem bija iebridušās pasākuma idejas autores, organizatores un vadītājas Airita un Dzintra.

Skolēni ar iegūtajiem diplomiem stāv aktu zālē pie ekrāna. Aiz viņiem - skolotājas.

Teksts: sk. Dzintra Pokule
Foto: sk. Dzintra Makarova

Visi konkursa foto attēlu galerijā